چی چی نت چگونه کار می کند؟

چی چی نت یک شرکت تجارت الکترونیک است که با شرکت ها و فروشگاه های بزرگ و معتبر قرارداد بسته و محصولات و خدمات آن ها را برای فروش در وب سایت قرار می دهد، اما این فروش یک فروش معمولی نیست، یک فروش همراه با تخفیف است، قیمتی که کمتر از آن را کمتر پیدا می کنید و یا اصلا پیدا نمی کنید.

 

*  سوالی که در ذهن اکثر افراد ایجاد می شود این است که چرا فروشنده در این وب سایت می تواند تخفیف بدهد اما خارج از این جا برایش به صرفه نیست؟

این سوال دو جواب دارد اول این که خرید در این وب سایت به صورت گروهی انجام می شود که با افزایش تعداد خرید است که قیمت کاهش می یابد در واقع می توان گفت که محصولات و خدمات با قیمت عمده فروشی فروخته می شوند. شکل زیر این موضوع را در قالب نمودار نشان می دهد:

و دوم فروشنده ممکن است حتی قیمتی پایین تر از نقطه سر به سر ( فروش در نقطه سر به سر نقطه ایست که در آن فروش برای فروشنده نه سود دارد و نه زیان) کالا یا خدمت را پیشنهاد  دهد. فروش پایین تر از نقطه سر به سر یعنی زیان برای فروشنده که هزینه تبلیغاتی است که برای معرفی کار خود صرف می کند تا شناخته شود. 

 

* برگ چی چی نت (کوپن تخفیف) به دو صورت در چی چی نت  ارائه می گردد:

1- قیمت با تخفیف کالا یا خدمت ارائه شده پایین باشد( کمتر از 300 هزار تومان) که در این صورت برای دریافت برگ چی چی نت کاربر بایستی قیمت آن کالا یا محصول را به حساب چی چی نت واریز نماید.

2- قیمت با تخفیف کالا یا خدمت ارائه شده بالا باشد (بالاتر از 300 هزار تومان) که در این صورت برای دریافت برگ چی چی نت کاربر بایست تنها قیمت برگ چی چی نت را به حساب چی چی نت پرداخت نماید و برگ چی چی نت را دریافت نموده و برای گرفتن تخفیف به فروشنده تحویل دهد. 

 

* برای دریافت برگ چی چی نت (کوپن تخفیف) مراحل ساده زیر را انجام دهید:

1- ثبت نام در وب سایت و وارد شدن به وب سایت از طریق منوی بالای وب سایت

2- کلیک کردن بر روی تخفیف مورد نظر و مشاهده اطلاعات کامل آن

3- کلیک کردن بر دکمه سبز رنگ خرید چی چی نت و انتقال به پیش فاکتور

4- کلیک کردن بر دکمه سبز رنگ ثبت سفارش

5- مشاهده فاکتور نهایی و انتخاب روش پرداخت (مطالعه راهنمای پرداخت)

6- دریافت برگ  چی چی نت که به ایمیل شما ارسال می گردد و در پنل کاربری قسمت چی چی نت های من قابل مشاهده می باشد.

7- لذت بردن از خرید و پیشنهاد آن به دوستان خود :)