تعویض و کنسلی سفارشات

رضایتمندی مشتریان اولین اولویت چی چی نت می باشد و چی چی نت می کوشد تا سفارش مطابق با خواسته و سفارش مشتری به دست او برسد. به هر حال از این واقعیت نمی توان چشم پوشی کرد که ممکن است گاهی سفارش با خواسته مشتری مغایرت داشته باشد. چی چی نت در این زمینه تدبیرهایی اندیشیده که بتواند رضایت شما عزیزان را به بالاترین حد ممکن برساند.

 

انصراف از سفارش

در صورتی که مشتری از سفارش خود منصرف شود بهتر است هر چه سریعتر به چی چی نت اطلاع دهد. چنان چه پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 48 ساعت کاری، باید انصراف خود را به چی چی نت اطلاع دهد، پس از دریافت محصول توسط فروشنده و اطمینان از سالم بودن محصول و بسته بندی آن و خارج نکردن محصول از حالت اورجینال آن هزینه های حمل و نقل از حساب مشتری کسر می گردد و باقی مبلغ به حساب وی واریز می گردد.

 

مغایرت کالای ارسال شده با سفارش

در صورت مغایرت کالای ارسال شده اعم از رنگ، سایز، جنس و ...  امکان تعویض یا استرداد کالا تا 48 ساعت وجود دارد. در صورتی که کالای مطابق با سفارش موجود باشد تعویض صورت می گیرد، در صورتی که موجود نباشد وجه پرداختی مشتری به حساب وی پرداخت می گردد.

تبصره 1: در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه تحویل قابل مشاهده باشد و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده باشد است، از تحویل گرفتن بسته خودداری نموده  تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشنده برگشت داده شود.

تبصره 2:در مورد کالاهایی که بصورت بسته بندی باشد چنانچه تغییر و یا ازحالت اورجینال خارج گردد وهمچنین کالاهایی که منع استفاده بهداشتی داشته باشند چنانچه مشتری ازآنان استفاده نماید، بعنوان کالای برگشتی تلقی نمی گردد و چی چی نت از قبول تعویض و یا عودت وجه آن خودداری خواهد نمود.  

تبصره 3: چی چی نت تعهدی نسبت به آن دسته ازکالاهایی که گارانتی دارند، نداشته ومشتری میتواند مستقیما ازطریق شرکت مربوطه موضوع را پیگیری نماید.

تبصره 4: برای ارسال کالای دارای مغایرت، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن فرستاده شود و در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی چی چی نت صورت نمی‌‏‏گیرد.

تبصره 5: هزینه‏‏‌های ارسال کالا در صورت وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در ثبت سفارش، به عهده فروشنده است.

تبصره 6: چنانچه مشتری در اثر استفاده نادرست ازکالا صدمه ای به آن زده باشد مشمول تعویض و یا استرداد وجه نخواهد شد.